Telefonů  1  má Dagmar Rybková velkou spotřebu. "Jeden jsem dokonce utopila, vypadl mi do záchodu, když jsem měla ruku v ortéze po vykloubení ramene, další jsem rozsedla v autě," směje se obchodní ředitelka společnosti Sanela, která vyrábí sanitární techniku.

Oblíbenému parfému Chanel Mademoiselle  2  je věrná už spoustu let. "Jednou za čas sice zkusím změnu, ale vždycky se k němu vrátím."

Před časem Dagmar Rybková dostala osobní váhu  3 , která dokáže vyhodnotit spoustu parametrů. Od té doby ji s sebou vozí všude. "Kamarádi se mi smějí, ale já jsem na ni prostě zvyklá. A jak jsou potom rádi, když si potřebují zvážit kufry před zpáteční cestou," říká.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Dagmar Rybková vede obchod společnosti, jež se zaměřuje na výrobu a distribuci moderní sanitární techniky.
  • Kromě novinek ve svém oboru fandí také medicíně a impresionistickým malířům.
  • Pořídila si speciální otvírák na víno, na dovolenou jezdí s chytrou osobní váhou a relaxuje při sportu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.