Bez svého mobilního telefonu  1  se Miroslav Michalko vůbec neobejde. "Kombinace fyzické klávesnice, skvělé výdrže a BlackBerry Hubu z něho dělá nepřekonatelného pracanta," pochvaluje si ředitel internetové přepravní služby Zaslat.cz.

"I když je trendem používat ultrabooky a touchpad, potrpím si na produktivitu a k tomu potřebuji plnou klávesnici a špičkovou myš  2 ," pokračuje s tím, že k technologiím si udržuje silně pozitivní a zároveň realistický vztah.

Je velkým fanouškem sci-fi, vyrůstal na seriálu Start Trek a sám poskládal několik tematických modelů kosmických lodí  3 . "Dodnes mě sci-fi pohání," usmívá se Michalko.

Zálibu má i v lodích pozemských, což dokazuje také jeho kalendář  4 . "Podobné upomínkové předměty mám všude, abych se mohl každý den těšit zpátky na moře, na které rád vyjíždím ve svém volném čase," vysvětluje. Jachting pro něj představuje naprostou odevzdanost síle živlů. "Podle mě je to navíc ta nejlepší psychická příprava na podnikání."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.