Ivo Krpelan při rekonstrukci bytu vsadil na chytrou elektroniku, a tak osvětlení, žaluzie i klimatizaci ovládá přes mobil  1  prostřednictvím domácí wi-fi. K internetu má připojený i PlaySta­tion  2  či Apple TV  3 , která mu víceméně nahradila běžnou televizi.

"Zpočátku jsem se novým věcem spíše bránil, dnes je vyhledávám. Mám rád ty, které ulehčují život anebo zrychlují procesy, eliminují chybovost," vysvětluje ředitel pro střední a východní Evropu v dánské společnosti Falck, která zajišťuje provoz záchranek, rehabilitačních center a také kurzy první pomoci a požární ochrany. "Pochopil jsem, že kdo zaspí, svůj vlak už nedostihne," říká Krpelan.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Doma má externí defibrilátor pro případ nouze, fandí telekonferenčním hovorům a domácnost ovládá skrz wi-fi.
  • Ivo Krpelan, který řídí ve střední a východní Evropě činnost dánské společnosti Falck, technologické trendy aktivně vyhledává.
  • Má rád ty, které ulehčují život nebo zrychlují činnost a eliminují chyby ve firmě.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.