Italských značek vyrábějících motocykly je poměrně hodně. Moto Guzzi je ale vůbec nejstarší. Svoje stroje posílá na silnice nepřetržitě od roku 1921. Firma, která tak za pár let oslaví sté jubileum, umí perfektně zužitkovat zkušenosti a přetavit je do klasického retrostroje s kapkou moderních technologií. To je přesně novinka v podobě výletního modelu V9 Roamer.

Motorka je to od pohledu nápaditá, hlavně v zajímavém barevném provedení, ve kterém přijel testovaný kousek. Dynamicky seříznutá nádrž v oranžovém laku, s bílými pruhy a stříbrným znakem letícího orla je působivá, i když její tvary ji předurčují jen k nižšímu objemu 15 litrů benzinu.

Pod ní se naskýtá pohled na dvě vystouplé cihličky pro značku tak typického dvouválce svírajícího úhel 90 stupňů, ze kterých vychází samostatné masivní výfuky. O efekt je tak bohatě postaráno. K dokreslení celku se už pak hodí lehce profilované sedlo nebo samostatný budík. Ten ukazuje jen rychlost, otáčky se nedozvíte a vhodnou chvíli pro přeřazení budete muset odhadnout jen podle zvuku nebo problikávání červené kontrolky. U vyloženě výletního stroje to ale zas tak zásadní problém není.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Testovali jsme stylovou motorku od nejstaršího výrobce motocyklů na světě.
  • Moto Guzzi V9 Roamer dobře kombinuje moderní výbavu se stylovým vzhledem a charakteristickým motorem.
  • Za svá řídítka láká i začátečníky.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.