Všude, kde se nehodí notebook, s sebou Radko Svrdlin nosí tablet  1 . "Je se mnou na schůzkách, v letadle, ale třeba i u bazénu," prozrazuje ředitel společnosti Schneider Electric.

"Mobilní telefon se mnou zase musí držet tempo. Potřebuji, aby byl rychlý, spolehlivý a vydržel bez nabíjení, dokud nejdu spát," pokračuje s tím, že iPhone 7  2  prý vše splňuje.

Protože Radko Svrdlin často cestuje, neobejde se bez dodatečného zdroje energie, kterým je power banka  3 . V zahraničí nesmí chybět ani cestovní adaptér do zásuvky  4 . "Co je v tašce, musí být nejen praktické, ale také dostatečně cool," usmívá se a dodává, že technologie jsou v dnešní době nezbytnou součástí úspěchu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.