Miluje produkty Applu hlavně díky tomu, jak jednoduše se používají. "Přechod na jinou platformu si už neumím představit a myslím, že nejsem sám," říká Lukáš Balík, zakladatel technologické společnosti Spaceflow. Na jeho stole leží MacBook  1 , v ruce svírá iPhone  2 . "Pro naši generaci apatie vůči technologiím nepřipadá v úvahu," dodává.

Mezi jeho nejoblíbenější aplikace patří například Slack, díky němuž se svým týmem komunikuje kdykoliv a odkudkoliv. "V budově, kde sídlíme, využíváme také naši vlastní aplikaci Spaceflow, která slouží mimo jiné jako nástroj k oživení komunity. Můžeme tak organizovat třeba různé grilovačky nebo odpolední výběhy s kolegy − což je ideální cesta, jak se stmelit a na chvíli přijít na jiné myšlenky," vypráví s tím, že chce tradiční kancelářskou budovu budovu přiblížit filozofii coworkingových center a tzv. hubů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Lukáš Balík založil technologický start-up Spaceflow, který digitalizuje život v budovách.
  • Sám je doslova "závislý" na produktech Apple a na jinou platformu už prý nikdy přecházet neplánuje.
  • Kromě technologií jeho životem prostupuje také design, hudba a cestování.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.