Ředitel obchodního centra Free­port v Hatích Jan Procházka před vir­tuální realitou jednoznačně upřednostňuje skutečný svět, ve kterém podle něj záleží především na schopnostech jedince. Bez technologických pomůcek se přesto neobejde. "Ideální by bylo mít jedno zařízení s čipem, které by sloužilo jako SIM karta, kreditka, klíč od auta, domu a doklad se všemi osobními údaji," říká − samozřejmě za předpokladu, že by čip byl dostatečně zabezpečený proti zneužití.

Dokonalou a praktickou ukázkou spojení pracovní pomůcky a společníka, který nechybí ani v soukromí, je mobilní telefon  1 , zpravidla v doprovodu sluchátek.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.