Funkcionalistická budova na adrese Bubenská 1 v pražských Holešovicích se v posledních letech stala centrem umělců a kreativců. Zázemí tu v průběhu let našla uskupení Life is Porno, The Chemistry Gallery, architektonický ateliér TEK TEK, módní návrhářka Jana Kochánková nebo třeba produkční firma JAD Productions. Svého času se tu konala i přehlídka Designblok.

Centrum umělců v budově bývalých Elektrických podniků už dále nebude. Všichni nájemci musí prostory do konce října opustit. Podle zjištění HN se dům bude kompletně rekonstruovat. Vlastník nemovitosti, společnost CPI Property Group miliardáře Radovana Vítka, je tajemný.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.