Ředitel projektu Rondo.cz, který formou věrnostního programu a on-line hry motivuje k nákupu zboží, je věrným uživatelem PC již od útlého věku. "Vzpomínám si, že první počítač jsem dostal v deseti letech. Odmala se snažím držet technologického pokroku. Touha po nových technologiích mě vždy učila šetřit peníze, abych si je mohl dovolit," vypráví Lukáš Vršecký.

Sleduje aktuální trendy a také se jimi řídí. Držet krok s dobou je podle něj velmi důležité, už vzhledem k oblasti jeho podnikání.

"Ke své práci samozřejmě používám notebook a smartphone  1 , který nejvíc ocením na neustálých cestách v autě, třeba jako navigaci," popisuje. K prezentacím potenciálním partnerům zase poslouží tablet  2 .

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.