I Gourmetguru sem tam opustí rušné velkoměsto a zamíří na čerstvý horský vzduch. O víkendu se vydal do Krkonoš a na zpáteční cestě nevynechal pravidelnou obědovou zastávku ve Vrchlabí. Tentokrát ale stál před volbou, protože jeho oblíbený podnik La Petite France v Krkonošské ulici minulý rok skončil. Nakonec nemusel tápat dlouho – zjistil, že provozovatelé zrušeného podniku Michal Šrámek a Jan Hylmar vedou také nedalekou restauraci Botta Caffe.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Cestou z dovolené v horách se Gourmetguru zastavil na oběd ve Vrchlabí.
  • Jeho oblíbený podnik La Petite France už sice nefunguje, Gourmetgurua však příjemně překvapila restaurace Botta Caffe.
  • Provozují ji ti samí majitelé, obsluha kmitá a jídlo nemá chybu. Snad jen trochu proškrtat zbytečně obsáhlý jídelní lístek.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.