Je člověkem z automobilové branže a auta jsou dnes technologií plná. "Jak už to tak bývá, vše se velmi rychle mění a díky tomu je zde stále něco nového," říká ředitel Mercedes-Benz pro Česko s tím, že s nadšením využívá ty technologie, které snižují stres za volantem.

"Často si říkám, jak by bylo báječné se naklonovat. S mým 'dvojníkem' se toto částečně stalo skutečností," popisuje Marc Boderke zařízení, díky kterému se například živě účastní mítinků, i když je na služebních cestách.

Brýle  1  pro něj před­stavují druhé oči, telefon  2  zase diář nebo spojení s rodinou, kolegy či automobilem. "Baví mě, když s ním mohu ovládat klimatizaci v autě, ještě než se vrátím z mítinku, který často bývá také 'horký'," směje se.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Marc Boderke řídí českou větev automobilové společnosti Mercedes-Benz.
  • Rád využívá zejména takové technologie, které pomáhají odbourat stres za volantem.
  • Díky zařízení, kterému přezdívá "dvojník", se dokáže na dálku účastnit meetingů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.