Moderní prostory společnosti HALLA, která vyrábí designová svítidla, sídlí na pražském Střížkově. "Technologie mě vždycky bavily, ať už jako hračky nebo pracovní nástroje," říká ředitel firmy Daniel Černý.

"Nyní testujeme využití virtuální reality  1  v našem oboru, zatím slouží převážně k prezentacím na veletrzích, ne přímo k návrhům osvětlení," vysvětluje. Do budoucna ale možné propojení virtuálního světa přímo s výrobou připouští.

Telefon  2  je pro Černého alfou a omegou veškeré komunikace. "Paradoxem je, že k telefonování ho už téměř nepoužívám. Vše se točí kolem e-mailů, sociálních sítí a aplikací," říká a označuje se za nadprůměrného uživatele, který má smartphone pořád v ruce.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ředitele firmy HALLA technologie baví, ať už jako hračky nebo pracovní nástroje.
  • V současné době testuje Daniel Černý využití virtuální reality ve výrobě designového osvětlení.
  • Telefon takřka nepustí z ruky, ve volném čase rád fotografuje architekturu a sportovní zápasy.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.