Příplatky za volání do ciziny v unii končí

V Evropské unii začalo platit nařízení, které fakticky ruší poplatky za roaming mezi unij­ními státy. Za volání, posílání textových zpráv či datové služby ve všech zemích EU tak zákazníci zaplatí stejně, jako by jim mobilní operátor účtoval za používání těchto služeb doma. Tuzemští mobilní operátoři T-Mobile a Vodafone poplatky za roaming zrušili už začátkem června. Zákazníci operátora O2 si museli počkat do 15. června, kdy EU stanovila nejzazší termín pro zrušení příplatků. Všichni operátoři nové ceny zavedou automaticky ke stávajícím tarifům.

Vlastník DámeJídlo vstoupí na burzu

jarvis_59414b7a498e5f1e28f0d43f.jpeg
Foto: Reuters

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.