Rodinná firma USSPA se specializuje na výrobu vířivek a termálních bazénů. Její ředitelka Kateřina Kadlecová spolupracuje na vývoji nových technologií, které se prolínají jejím životem. "K některým 'hypernovinkám' přistupuji spíše skepticky. V nesprávných rukou mohou ohrožovat naši svobodu," říká.

Doma má chytrou vířivku i bazén, které umějí "přemýšlet" a optimalizují svůj chod podle chování uživatele. Nepostradatelným společníkem je pro Kateřinu Kadlecovou chytrý telefon  1 . "S tím už jsem přímo srostlá, kromě práce s jeho pomocí ovládám i celý dům," usmívá se.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Šéfka rodinné firmy USSPA, která vyrábí vířivky a termální bazény, technologie aktivně využívá a podílí se také na jejich vývoji.
  • Přesto si od nejnovějších vychytávek zachovává odstup a nenechá si nic diktovat.
  • Ve volném čase ráda fotografuje a nedávno si pořídila také přenosnou tiskárnu pro fotky z mobilu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.