Snaha vymyslet, jak postupovat proti podvratným a dezinformačním webům, obvykle končí na otázce, kdo rozhodne, co je škodlivé a jestli cenzura nebude zneužita. Proč to ale nenechat na čtenáři? Ano, ten často tápe − ale většinou proto, že nezná skutečný původ informace.

Takže by možná stačilo, kdyby každý web, blog atd. povinně obsahoval úplnou a pravdivou informaci o tom, kdo a jak ho financuje a kdo je autor každého příspěvku, včetně stručného životopisu. Pokud je někdo tak udatný, že se nebojí odhalovat zločinné rejdy vražedného Bilderbergu, pak jistě najde trochu té odvahy se podepsat pravým jménem a uvést své finanční zdroje.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.