Marie Chytilová stojí v čele největšího slevového portálu v Česku. Technologie jí baví, a jak sama říká, "brutálně zasahují do jejího života". "Jsem neustále on-line a znervózním, když nemám signál. Veškeré trendy aktivně sleduji, horké novinky si ale nekupuji. Čekám, až doslouží stávající přístroje," vysvětluje.

Klíčové je pro ni mít všechna data pohromadě, ideálně sdílená v cloudu. "Co se dá, ukládám do aplikací. Nemám oblíbené hrnečky ani drobnosti pro štěstí, na to nevěřím. Ale jsem velkou fanynkou aplikací a denně používám Evernote na poznámky, to je taková moje kartotéka," říká.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ředitelka Slevomatu Marie Chytilová je aktivní uživatelkou mobilních aplikací.
  • Jejich prostřednictvím ovládá domácí topení, hudební soustavu a vede si i pracovní "kartotéku".
  • Ve volných chvílích ráda čte a zaměřuje se na díla, která překonávají dobu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.