LaFerrari Aperta. To je název vzácného modelu italské automobilky, který vznikl k oslavě 70. výročí od založení Ferrari. Auto vychází z už tak extrémně drahého supersportu LaFerrari. Oproti němu přináší vylepšení vhodná pro jízdu na okruhu a také ještě větší exkluzivitu.

Celkem Ferrari vyrobí jen 209 kusů LaFerrari Aperta, přičemž do prodeje se jich dostanou dvě stovky. A i když automobilka nezveřejňuje přesnou cenu vozu, experti ji odhadují zhruba na 40 milionů korun bez daně. Ochota utratit takové peníze za nové auto ale k nákupu Aperty nestačí. Ferrari si totiž své klienty u takových unikátů vybírá samo. A jeden z nich je i z České republiky.

"My jsme automobilce nabídli dva naše klienty," říká Petr Kudláček, manažer společnosti Scuderia Praha, která do Česka Ferrari dováží. "Firma si pak sama vybrala jednoho, který splňoval patřičná kritéria. V Česku jsme měli štěstí, že tu bude jeden exemplář. Na některé trhy se vůbec nedostalo. Například v Rusku zřejmě žádný vůz nebude," dodává Kudláček.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.