Zahradní architekt Ferdinand Leffler se od technologií, které zasahují do života nás všech, snaží trochu odpoutat. "Ovládám se, ale když si jdu zaběhat, stejně si svůj sporttester   vezmu. Motivuje mě, abych neztrácel tempo," usmívá se. Běhá nejraději ráno za rozbřesku, ideálně když prší a všichni ostatní jsou doma.

Přes den má na zápěstí klasické hodinky  2 . "Nikdy by mě nenapadlo, že v sobě najdu kousíček fintila, ale stalo se. Tyhle v sobě navíc mají malé kyvadlo, které je natahuje, když je nosím, a nepotřebují žádnou baterii," vysvětluje.

Protože má rád analogové přístroje s tlačítky, pořídil si designový zesilovač  3 . "Mám kapelu a jsem obklopený nástroji a hudbou. Jako zpěvák ta krásná analogová komba sice nepotřebuji, ale k poslechu hudby je toto ideální," pochvaluje si.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.