Dobrý nápad pro start-up nestačí, za jeho realizací stojí vždy mnoho učení se a práce. Pak jsou tu ale akcelerátory, které potenciálním začínajícím podnikatelům jejich cestu usnadní. Možnost zúčastnit se šestidenního programu s názvem #třidvajedna dílna nabízí Nadace Karla Janečka.

Program je určen pro kreativce, kteří mají nápad nebo projekt, jenž inovativním způsobem řeší společenský problém z oblasti vzdělávání nebo aktivní občanské společnosti. Pro ty, kteří mají odvahu na realizaci svého podnikatelského nápadu, ale nejsou si jisti, zda bude úspěšně fungovat. Přihlášky lze podávat do 23. dubna.

Vloni akcelerátorem prošly projekty Na Ovoce, který mapuje ovocné stromy v krajině a přispívá k jejich udržení, iniciativa Jděte ven, která podporuje kvalitní trávení času venku, či Svoboda učení, která prosazuje moderní výuku, a další.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.