Společnost SAP se zabývá vývojem podnikových softwarů, takže její generální ředitel v Česku Roman Knap technologiemi žije. "Vnímám je jako kamarády − umožňují mi dělat různé věci jinak, a navíc zábavnou formou. Nebaví mě stroze sedět u počítače a vyťukávat na klávesnici, je potřeba zapojit trochu kreati­vity," říká.

Každý den mu dělá společnost inteligentní asistentka a navigátorka Alexa od Amazonu  , které se ptá třeba na počasí či aktuální kurz eura. Zároveň je napojená na aplikace ve firmě. "Umí naprosto všechno, třeba pustit mou oblíbenou hudbu." Tu Roman Knap rád poslouchá rozmanitou a kvalitní. "Nebudu ale kvůli tomu stěhovat celou hi-fi věž. Proto jsem si pořídil bezdrátový přenosný reproduktor   a ten přehraje všechno on-line."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ředitel české pobočky společnosti SAP Roman Knap se s technologiemi doslova přátelí.
  • Oceňuje vše, co člověku umožňuje dělat jindy strohé věci zábavnou formou - například Alexu, inteligentní osobní navigátorku.
  • Pořídil si také bezdrátový přenosný reproduktor a golfové hodinky, místo fotografování zajímavá místa maluje.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.