Erika Lindauerová je první dámou firmy, jejímž mottem je pokrok. Technologie jsou jí proto velmi blízké. "Dennodenně jimi žiji, ať už doma nebo v práci," říká.

Její notebook a tablet v jednom  1  slouží převážně jako pracovní nástroj. "V práci jej využívám spíš jako notebook, doma odpojím klávesnici a může sloužit ke všem těm 'free věcem současnosti'," vysvětluje.

Dalším každodenním společníkem jsou aktivní sluchátka  2  Bose. Ačkoli má Erika Lindauerová ráda hudbu, sluchátka používá hlavně k pracovním telekonferencím a hovorům. "Také je s sebou vozím na cestách. Redukují šum okolí a mohu se tak lépe soustředit. Navíc skvěle sedí v uších," pochvaluje si.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • První dáma společnosti HP Inc Czech Republic Erika Lindauerová v technologiích našla velkou zálibu.
  • Už deset let si užívá chytrou domácnost a v práci i doma používá notebook a tablet v jednom.
  • V její kabelce nesmí chybět pero Swarovski s integrovaným USB diskem.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.