O cestování Lumír Al-Dabagh tvrdí, že je jeho celoživotním koníčkem. Možná za to trochu může i fakt, že cestoval už jako malý kluk, a to hlavně na trase Praha−Bagdád. "Nic mě tak nedokáže nadchnout jako cestování. Je pravda, že už jako dítě jsem viděl, že existují jiné světy," přiznává. Nejraději má výpravy, na nichž si sám určuje trasu i způsob dopravy.

"Všechny cesty s batohem na zádech jsou nezapomenutelné. Ať to bylo do Peru, Indonésie, Nepálu či Pákistánu." Nezapomenutelné byly tyto výpravy prý hlavně kvůli lidem, kteří tam žijí. Proto obvykle využívá místní dopravu, protože z klimatizovaného autobusu se svět ani lidé poznat nedají.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.