Představují stále pokročilejší a rozšířenější technologii. Bezpilotní, na dálku ovládaná letadla doručují adresátům balíky, mají šířit internet do nejzapadlejších koutů planety, díky schopnosti pořizovat kvalitní záběry z výšky je stále více používá filmový průmysl. Nejdále je ale jejich využití, jak už to bývá, ve vojenství. Dovedou neúnavně kroužit a shůry sledovat a snímkovat, co je třeba. A v případě potřeby i účinně ničit a zabíjet. Samozřejmě se hned naskýtá otázka, jak takové zbrani čelit. S originální odpovědí přišli Francouzi. Armádní představitelé země, která dnes jako jediná v západní Evropě dokáže sama vyvinout moderní stíhací letoun nebo postavit a provozovat velkou letadlovou loď, hodili techniku za hlavu. Francie proti menším dronům vycvičila orly.

Zatím jste si přečetli 100 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.