Bývaly časy, kdy v rámci dohod s leteckými společnostmi mívali zaměstnanci Řízení letového provozu, a tedy i jejich generální ředitel levnější letenky. Ale v současné době už tato privilegia většinou neexistují. Přesto samozřejmě Jan Klas létá velice často. Hlavně služebně a přiznává, že na některých pracovních cestách se nechává inspirovat pro soukromé výlety.

"V poslední době jsem byl služebně třeba ve Vietnamu a tahle země na mě moc zapůsobila tím, jak je jiná než okolní státy. Chci se tam ještě jednou vypravit. Stejně jako třeba do Indie," prozrazuje dlouholetý manažer, kam by rád zamířil.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Cestování má generální ředitel Řízení letového provozu Jan Klas v popisu práce.
  • Čerpá tak inspiraci pro soukromé výpravy, zájezdům s cestovkami vůbec nefandí.
  • V Indii viděl tanec s bankovkami v ústech na vegetariánské svatbě, v Dánsku pochopil, jak vypadá tamní večírek se "snídaní" o čtvrté ráno.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.