Ideální místo, kam Martin Štrupl vždy rád zamíří, je kombinace hor a vody. V takové lokalitě se může věnovat sportu a je maximálně spokojený. Když je příroda kolem hodně divoká, je to skvělý bonus.

Pracovně míří generální ředitel Hamé na veletrhy do Francie a Německa nebo za obchodními partnery do významných měst v Rusku, Rumunsku, Maďarsku či na Slovensku, kam firma vyváží. Ale komerční lokality pro něj nejsou místa pro cestovatelské zážitky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Hory, voda a divočina jsou ideální cestovatelskou kombinací pro šéfa Hamé Martina Štrupla.
  • Jedno z největších dobrodružství zažil na Bajkale, odkázán na neznámé lidi, jimž musel svěřit doklady.
  • Rád má také bývalou Jugoslávii, zejména Chorvatsko. "Dá se tam chodit po horách, provozovat rafting, jachting, i stravování je přívětivé,"říká.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.