Spolumajitel a výrobní ředitel Strážnických brambůrek Libor Hobža spolu se svým bratrem pokračuje v tradici bramborových lupínků, které jeho rodina začala vyrábět v roce 1988. Technologie má obecně rád. "Patřím do té generace, pro kterou není digitální pokrok takovým šokem jako třeba pro generaci mých rodičů," říká.

Technologické novinky se snaží aktivně vyhledávat a osobně by prý rád pronikl do tajů 3D tisku. Prozatím se synem doslova "ujíždí" na 3D brýlích  1 . "Užíváme si, jak se náš mozek nechá oklamat. Jsme zmatení a okouzlení zároveň," říká.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.