V členitých prostorech prvorepublikové tančírny na rohu Ostrovní ulice vyrostlo po mnoha letech chátrání moderní bistro zaměřené na jednoduché, ale poctivé snídaně a pestrou, den co den se měnící polední nabídku.

Lehce industriální a vzdušný interiér je příjemnou kulisou moderního bistra nedaleko Národní, zaměřeného v první řadě na Pražany, kterým chce nabídnout rychlé a kvalitní snídaně i pestré obědy. Od pondělí do pátku si zde hosté mohou od osmi hodin vybrat a sestavit vlastní snídani, a to za velmi příjemné ceny.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.