Síť zverimexů Pet Center plánuje speciální odvoz pro psy, které budou chtít jejich majitelé umístit do jejich školky v Horních Počernicích. Tu řetězec provozuje v rámci svého hotelu v Praze, který otevřel loni v létě. Školka funguje jako ta dětská, jde v podstatě o hlídání psů v době, kdy jsou majitelé zvířat v práci. Podle šéfa Pet Center Dalimila Čecha firma zaznamenává o služby hotelu a školy stále větší zájem. Celkem v hotelu přebývalo do konce minulého roku 500 psů, průměrná délka pobytu byla tři dny. "Až 85 procent zákazníků se k nám vrací," uvádí Čech. Školní autobus firma plánuje zavést v letošním roce.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pet Center provozuje školku, tedy hlídání psů, při svém hotelu pro domácí mazlíčky.
  • Školka by se měla rozšířit i o výcvik, o nějž mají zákazníci zájem.
  • Trh s péčí o mazlíčky roste. Majitelé jsou ochotni utrácet v souhrnu miliardy.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.