Po trochu pomalejším rozjezdu ukazuje chrám asijských chutí v Bílkově ulici svůj skutečný potenciál. Hlavním tahounem kosmopolitního týmu je nový asijský šéfkuchař Nyoman Purnat, usazený již několik let v Praze.

Šéfkuchař Nyoman Purnat, usměvavý a mimořádně komunikativní Indonésan z Bali, převzal kuchyni Asian Temple v loňském létě a během několika měsíců výrazně proměnil stávající menu. Zůstává sázka na pestrou kolekci nejatraktivnějších pokrmů z nejlepších asijských kuchyní, v novém podání má ovšem jídlo daleko větší šmrnc, ať už se týká samotné chuti, vizuální podoby či pestrého využití surovin.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.