Jiří Antoš, který má v české odnoži společnosti Sberbank na starosti retailové bankovnictví, se považuje za pragmatického "freaka". "Nemusím mít všechno první, ale pokud mám pocit, že mi ta daná věc v něčem pomůže a zabaví mě, rád si ji pořídím."

Přes dvacet let je fanouškem nakousnutého jablka, protože podle něj produkty Applu dobře vypadají, dobře se používají a hlavně fungují. "Život minimálně bez iPhonu  1  si neumím moc představit − a to je telefonování téměř tím posledním, k čemu ho používám. Je to především zdroj hudby  2 , inspirace do domácnosti či fotografií a videí, ze kterých na iPadu  3  či MacBook Airu  4  vytvářím filmy," vysvětluje Antoš.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.