Michaela Skálová, nová obchodní ředitelka společnosti Invest & Property Consulting, která se zabývá profesionální správou majetku skrz svěřenské fondy, se ve svém oboru bez technologií neobejde. "Velmi mi usnadňují práci, především počítač a telefon. Tou nejdůležitější technologií a pracovním nástrojem je ovšem můj mozek," podotýká.

Chytrému telefonu  1  se dlouho bránila, teď je s ním však spokojená. "Během cesty do práce mohu například zjistit, kde je nejhustší doprava," pokračuje. Oblíbenou aplikací jsou proto mapy a jejich navigace. "Nemám dobrý orientační smysl."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.