Audi A5 bylo dodnes jedním z nejstarších nabízených modelů v portfoliu německé automobilky. Vždyť poprvé se ukázalo v roce 2007 a od té doby přitahovalo single muže, zlatou mládež či začínající fotbalisty tak úspěšně, že ho nebylo zapotřebí měnit. Nyní, po devíti letech, nastává čas na novou generaci. A nepřekvapí, že vizuální změny nejsou až zas tak velké. Kdo se v autech vyzná, ten je na první pohled pozná, to je pravda. Nápadně se proměnila příď, Audi dostalo novou masku chladiče, moderní světlomety s Full-LED technologií, a celkově tak vypadá lépe než předtím. Základní tvary kupé jsou ale pořád stejné.

To nejdůležitější ovšem zůstává skryto zraku okolí. Protože A5 sdílí techniku se svou sestrou A4, stojí také ona na nové podvozkové platformě MLB Evo, která sází na větší použití lehčích materiálů. Nižší hmotnost s sebou nese klasické výhody, tedy lepší dynamiku, jízdní vlastnosti a samozřejmě také nižší spotřebu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.