Šéf a zakladatel společnosti Zoomsphere, která se věnuje správě sociálních sítí, má k technologiím vřelý, ale nikoli fanatický vztah. "Do mého geekovského srdce se dostane jen to, co přináší pokrok a splňuje také estetické nároky," říká rozhodně. "Věřím, že technologie mají velmi blízko k umění."

Jak sám přiznává, je věrný partičce produktů značky Apple. Všechna zařízení, telefon  1 , tablet  2 , notebook  3  i chytré hodinky  4  si prý původně pořizoval jako pracovní nástroje. "U toho ale postupem času samozřejmě nezůstalo. Prostřednictvím aplikací například spravuji fotografie, skenuji kresby svých dětí nebo tvořím vlastní filmy," vysvětluje Mach. Na telefonu oceňuje především kvalitní fotoaparát, kterým zaznamenává neopakovatelné okamžiky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.