Pokud v Česku umíme něco opravdu dobře, pak je to nechat se odírat. Okolní státy na nás určitě hledí s čirou závistí a myslí si: "Panečku, ti Češi dosáhli zenové moudrosti. Jsou naprosto v klidu a berou to naprosto stoicky. Kdyby nás bral někdo takhle na hůl, tak bychom ho hnali." Nebo tak něco, třeba se nám jen smějí.

Příkladů by se jistě našla řada, ale existuje jedna zvláštní skupina, která dovedla tahání peněz z lidí k naprosté dokonalosti. Jsou to čeští mobilní operátoři. Jejich rafinovaný plán je ďábelsky jednoduchý − lidé potřebují mobilní telefon, potřebují volat, esemeskovat ne­bo mít mobilní data. To je zkrátka fakt. Operátoři této nutnosti využili k tomu, aby ceny vyšponovali do naprosto bizarního maxima. Udělali to všichni bez rozdílu, což určitě nemá nic společného s tím, že jsou na trhu jen tři společnosti. Zkrátka se to tak nějak přihodilo.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.