Rektor CEVRO Institutu Josef Šíma žije v době, kdy technologie dramaticky mění kvalitu našeho života − a je za to rád. "Usnadňují nám cestování, přibližují kulturu jiných zemí, ulehčují práci. A zároveň vím, že nejsou dané a je třeba si jich vážit," říká.

Technologické novinky jako první prý testovat nemusí. "Rád však využívám nových příležitostí, které nám technologie nabízejí, jako je například čtečka  1  nebo chytré hodinky  2 . Nedávno se mi ale iPod vznítil při dobíjení, takže je asi načase zkusit novou generaci těchto zařízení."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.