Lucie se ptá

Neustále mě odposlouchává, co a s kým probírám po telefonu, postěžovala si slečna vedle mě v bistru na adresu kolegyně. V tu ránu jsem ji odposlouchávala taky. Byl to totiž přesně ten typ, který bohužel nejde neodposlouchávat. V kanceláři je máme všichni.

"Když už jsem po čtvrté v tom dni slyšel, jak kolega řeší do telefonu s ženou, jaké má koupit pleny, obořil jsem se na něj, ať jde sakra ven," vyprávěl mi majitel jedné PR agentury. Hluk a telefonování kolegů je jedna z deseti nejtypičtějších stížností zaměstnanců v open spacech. Dočasně se dá sice přebít decibely v pořádných sluchátkách, to ale může pro změnu rušit kolegu hned vedle vás. Pojďme najít odpověď na otázku, kterou mnozí řeší třikrát do týdne:

Štvou mě osobní telefonáty v open spacu. Řada lidí si vyřizuje účty s manželkami či přítelkyněmi po telefonu od stolu. Ostatní to otravuje. Jak jim říct, ať si to vyřeší jinde?

Jiří Devát odpovídá

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.