Krkonoše jsou sice evergreen, ale každou zimní sezonu v nich lze objevit nějakou zajímavou novinku. Někdy ani lyže nepotřebujete.

Na sněžnicích na Sněžku

Zdolat naši nejvyšší horu lze nejen lanovkou, ale můžeme se na ni vydat jako za časů Jacka Londona − na sněžnicích. Trasa vede po nejstarší turistické Harrachovské cestě kolem 140 metrů vysokého Pančavského vodopádu. Na přechod stačí malý batoh, přenocování je zajištěno v horských chatách ve společných noclehárnách. Kdybyste si netroufli na sněžnice bez zkoušky nanečisto, doporučujeme "kurzy pohybu na sněžnicích", které se pořádají ve Valašských Beskydech, v okolí chaty Bačkárka a Velkého Javorníku − a to na české i slovenské straně hor.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.