Šéf hnutí ANO 2011 volební vítězství v krajích do funkce hejtmanů pro své lidi mnohde nepřetaví, myslí už ale na volby do Poslanecké sněmovny. Příští rok v nich chce získat kolem 35 procent hlasů, zhruba tolik, kolik mu už dnes předpovídají některé průzkumy veřejného mínění. Po tak drtivé výhře by mu postačila dohoda s jednou jedinou stranou − komunisty, lidovci či s Tomiem Okamurou − k tomu, aby se stal, nepochybně s pomocí prezidenta Miloše Zemana, premiérem. K sestavení nové vlády mu ostatně má pomoci také i moderní varianta Zemáku, kdysi slavného volebního autobusu. Právě přímý kontakt s voliči totiž může být Babišovou silnou stránkou a velkou výhodou před ostatními. A to navzdory faktu, že ani moc mluvit neumí. To jsou ale ty pověstné paradoxy.

Zatím jste si přečetli 100 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.