Předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová od počátku kampaně před krajskými volbami tvrdila, že chce Starostům a nezávislým posloužit jako doručovatelka hlasů. A to se jí jako dvojce na kandidátce bezesporu povedlo. Hnutí STAN ve Středočeském kraji, kde Drábová kandidovala, skončilo na druhém místě za ANO a ve hře je i to, že by kandidát Starostů obsadil hejtmanský post. V pořadí třetí sociální demokraté už vydali prohlášení, že by na hejtmanském křesle rádi viděli právě Drábovou.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Expertku na jadernou bezpečnost a kandidátku za STAN Danu Drábovou ve volbách do zastupitelstva Středočeského kraje zakroužkovalo více než 11 tisíc lidí.
  • STAN v kraji skončil druhý za hnutím ANO. To, že by se dvojka na kandidátce Drábová měla stát hejtmankou, už veřejně říkají i středočeští sociální demokraté, kteří skončili třetí.
  • Drábová to ale odmítá, stejně jako post radní. Chce být řadovou zastupitelkou, protože kvůli jakékoliv vyšší funkci by se musela vzdát šéfování Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.