Společnost cre8 se specializuje na interiérový design pracovního prostředí − kanceláří a takzvaných open spaců. Její šéf a spoluzakladatel Jan Bastař je tak často ve spojení s technologiemi současnosti, které ho velmi oslovují. "Snažím se neustále držet krok s mladšími generacemi," vysvětluje.

Běžný den si asi jako naprostá většina lidí i vrcholových manažerů nedokáže představit bez svého smartphonu  1  . "Je neuvěřitelné, kolik toho díky nim dnes dokážeme zvládnout pouze s telefonem v ruce," říká s obdivem. Když si někdy omylem zapomene notebook  2  doma, v podstatě se nic vážného nestane. Speciální aplikací, kterou denně používá na svém tabletu  3 , dokáže například regulovat intenzitu osvětlení v prostoru.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ředitel společnosti cre8, specializující se na interiéry pracovních prostor, obdivuje funkce dnešních smartphonů.
  • Ten svůj musí mít neustále při sobě.
  • Naopak pokud doma zapomene notebook, svět se prý nezboří.
  • Proti vybitým přístrojům se jistí raději hned dvakrát, používá jak powerbanku, tak kabel s přenosnou baterií.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.