Úspěšné korporace, které překročily hranici vnitrostátního trhu a vydaly se cestou mezinárodního rozvoje, jsou i v letech silného hospodářského růstu nadále nuceny efektivně řídit jak samotný vlastní byznys, což je samozřejmé, tak i související podpůrné činnosti. Tato nutnost vede ve vysoce konkurenčním prostředí k potřebě optimalizace procesů řízení, právní agendu nevyjímaje.

V praxi to obvykle znamená, že korporace, která má aktivity v několika zemích středo- a východoevropského regionu, má zájem řešit veškeré své právní potřeby centralizovaně, prostřednictvím jednoho hlavního kontaktu vybrané advokátní kanceláře, která detailně zná specifika jejího oboru podnikání, firemní historii, kulturu či očekávání. Kancelář, která je pak s ohledem na všechny tyto aspekty schopna řídit právní týmy ve všech jurisdikcích, ve kterých daná korporace podniká.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.