Zadlužený Kovosvit jde do rukou zbrojaře Strnada

Firmu Kovosvit MAS, jež vyrábí součástky pro automobilový, letecký a strojírenský průmysl, převzala společnost Industry Innovation, vlastněná zbrojařem Jaroslavem Strnadem. O Kovosvit, který se potýkal se zadlužením, přitom rovněž projevila zájem finanční skupina Nordic Investors. Ta dokonce výrobci poskytla překlenovací úvěr.

Provozovatelé volné wi-fi sítě nezodpovídají za její zneužití

Poprvé na svou pravidelnou linku z Mostu do Litvínova vyrazila 12. září nízkopodlažní tramvaj typu EVO 1

Poskytovatel bezplatného přístupu k volné wi-fi neodpovídá za porušení autorských práv, pokud se jej dopustí některý uživatel této sítě. Rozhodl tak Soudní dvůr Evropské unie. Držitel práv tudíž nemůže na provozovateli volně přístupné wi-fi sítě vymáhat náhradu škody. Verdiktem se v podobných případech musí řídit všechny soudy v EU.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.