Petr Jacina o sobě prohlašuje, že je vizionář realista. V reálném životě a především v byznyse to znamená, že dělá maximum pro to, aby své vize co nejdříve zrealizoval. "Své nápady dotahuji do konce, protože jinak se jich nezbavím," míní podnikatel. V roce 1992 začínal sám v pronajaté dílničce a nabízel montáže vrat. V současné době má 150 zaměstnanců, v Česku obrat 350 a na Slovensku přes 40 milionů korun. Nejenom montuje, ale také vyrábí a hlavně i vyvíjí speciální vrata, především protipovodňová a protipožární, která si pochvalují jak tuzemští, tak zahraniční zákazníci. Například protipovodňová vrata od firmy JaP − Jacina z Mnichova Hradiště má i pařížské metro.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • V Mnichově Hradišti vybudoval firmu na výrobu specializovaných vrat.
  • Jeho výrobky chrání před vodou, ohněm, větrem, zvukem, mrazem či radioaktivním zářením.
  • Petr Jacina se své nápady vždy snaží dotáhnout do konce, jinak by ho neustále pronásledovaly.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.