Do Prahy se vrací úspěšná kulinárně zážitková atrakce v podobě oběda či večeře servírované na plošině vyzdvihnuté do výšky padesáti metrů. Nejkrásnějším časem pro Večeři v oblacích je doba při západu slunce.

Tip:

Odpoledne je možné užít si Prahu z výšky bez jídla, jen se sklenkou šampaňského.

Z nabídky:

Večeře mimo čas západu slunce stojí 2673 korun, se západem slunce pak 3213 korun.

Tříchodový oběd v oblacích vychází na 1593 korun.

Očekávaná atrakce, která v sobě spojuje romantické, adrenalinové a gastronomické zážitky, se bude na začátku září, konkrétně od 7. do 11. září, odehrávat v Riegrových sadech na Vinohradech, odkud je nádherný výhled na Prahu. Ostatně ne náhodou právě toto místo doporučují prestižní knižní průvodci Prahou jako ideální místo pro sledování západu slunce. Romantický výhled na Prahu a její nádherné historické centrum ovšem v tomto případě okoření trocha adrenalinu, neboť plošina je vyzdvižena do výšky padesáti metrů, kde hosté sedí kolem velkého stolu víceméně ve volném prostoru, a to ve speciálních křeslech, ke kterým jsou připoutáni bezpečnostními pásy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.