Motorky míří do Brna
Karel Abraham, motocyklový jezdec

jarvis_57b5c539498eaa0474dff33e.jpegLegendární brněnský závod si každoročně nenechají ujít fanoušci z celého světa, letos se pojede v neděli 21. srpna, v pátek a sobotu mu budou předcházet tréninky a kvalifikace. "Za posledních deset let snad až na jednu výjimku platí, že kdo vyhraje v Brně, vyhraje i titul mistra světa. Těším se, že si poprvé užiji skvělou diváckou atmosféru Brna, kterou jsem jako jezdec na dráze předtím téměř nestíhal vnímat," prozradil Karel Abraham, bývalý závodník MotoGP a současný jezdec v kategorii Superbike. Návštěvníky Masarykova okruhu čeká i výhled na velkoplošnou obrazovku.

Louis C. K. chce rozesmát Prahu

jarvis_57b5c539498eaa0474dff342.jpegPeprný humor jednoho z nejlepších komiků současnosti přichází do Česka. Američan Louis C. K. nejdříve vystoupí v pondělí 22. srpna v pražském Kongresovém centru a den nato v Rudolfinu. Osmačtyřicetiletý bavič se mimo jiné podílel i na známých pořadech, jako je Noční show Conana O'Briena nebo Noční show Davida Lettermana. Pokud tedy budete mít možnost, rozhodně si nenechte jeho show ujít.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.