Ferid Nasr, generální ředitel Exim Tours, má raději delší než kratší cesty. Bez problémů totiž ihned poté, co se letadlo odlepí od země, usne. Když jde o dálkový let, je schopen spát deset jedenáct hodin v kuse. "Jakmile usnu, tak mě nevzbudí sebevětší hluk," říká byznysmen, který odhaduje, že má nalétáno víc hodin než průměrný pilot. "Mám na svém kontě tolik, co super vytížení piloti."

Rok po absolvování ČVUT založil v roce 1992 Exim Tours. Nadpoloviční podíl Exim Holdingu prodal začátkem roku 2012 německé REWE Group, ale dál cestovní kancelář, která působí i v Polsku, Maďarsku a na Slovensku, vede.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.