Miluje koně a rád soutěží. Často tedy jezdí do Nizozemska, kde je má ustájené, a odtud s nimi a se svým vozatajem, mistrem Evropy, vyráží na závody ve čtyřspřeží. Největší adrenalin zažívá (jako jeho přísedící partner v kočáře) při závodním maratonu: "Je to jako v rallye − v poměrně velké rychlosti sledujete cestu a ještě musíte vyvažovat, reagovat na každý výmol, klopýtnutí."

Co se týká koní pod kapotou, rád vzpomíná na dědečkův fiat podobný žigulíku, ve kterém jezdívali společně fandit na hokej. Byl to také první vůz, který se učil řídit a s bratrem s ním často "drandili" po polích.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.