Turnaj družstev bankéřů v golfu, jehož hlavním mediálním partnerem je týdeník Ekonom, má jméno a tradici a potvrdil to i 11. ročník, který se konal na golfovém hřišti Casa Serena. Na Docucom Bank of the Green 2016 dorazilo i přes nepříznivou předpověď počasí všech sto hráčů.

Už popáté triumfoval tým Raiffeisenbank, tentokrát před obhájcem titulu Erste Private Banking a J&T Bankou. Jeho kapitánem byl místopředseda představenstva Rudolf Rabiňák a chvíle s obřím putovním pohárem si před zaplněnou klu­bovnou s kolegy z týmu užil. "Jsem rád, že se na tomto turnaji potkáváme a můžeme soupeřit i jinak, než jsme zvyklí, a že je to v tak příjemné atmosféře," glosoval populární turnaj, jehož součástí bylo tradičně i předání šeku na dobročinné účely, tentokrát projektu NROS "Neziskovka roku".

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Přinášíme přehled společenských událostí uplynulého týdne.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.