Poznávacím znamením toho, že Jan Procházka, generální ředitel firmy EGAP, míří pracovně do zahraničí, jsou bezdrátová sluchátka a prášky na spaní. Obojí mu pomáhá překonávat hlavně delší letecké trasy.

Obvykle tak čtyři hodiny pracuje, věnuje se třeba vyřizování e-mailů, a další čtyři tvrdě spí. Aby si v economy třídě zajistil soukromí, uzavírá se do sobě příjemného prostředí, pouští si vlastní hudební výběr − rock a metal. Na cestách ho doprovází singly od Coldplay, Faith No More, Foo Fighters, z českých Kryštof a Priessnitz. "Vždy začínám Learn to Fly od Foo Fighters, to je můj rituál. Když si pustím tuhle hudbu, vím, že let dobře dopadne," tvrdí Procházka s tím, že ale není pověrčivý.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.