Automobilky se občas střetnou v přímém souboji o zákazníky, třeba když obě naráz vymyslí geniální nápad. Tentokrát spolu bojují BMW a Mercedes, které téměř současně poslaly na trh auto s parkováním na dálkové ovládání.

Myšlenka je to vpravdě výborná. Situací, kdy je sice volné parkovací místo, ale prostor je tak úzký, že se z vozu nedá prakticky vystoupit, zažije řidič nespočet. Zejména pak s velkými manažerskými vozy, jako je BMW řady 7 a Mercedes-Benz E. Právě obě auta před nedávnem vstoupila na trh s možností, aby si je budoucí majitel vybavil i touto novinkou. Každá značka ale ke svému nápadu přistoupila trochu jinak.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.